Golenie to wspomnienie

Prawdy i mity depilacji laserowej

Depilacja laserowa staje się coraz bardziej popularna. Na przestrzeni ostatnich kilku lat wokół przebiegu tego zabiegu narosło jednak wiele wątpliwości, np.

„Czy skuteczna depilacja laserowa musi być bolesna?" PRAWDA czy MIT?

Odpowiedzi na te oraz inne nurtujące pytania znajdziesz w krótkim artykule. Czytaj dalej 

Kiedy najlepiej rozpocząć serię depilacji laserowej?

Każda kobieta, która dba o swoje ciało, poddaje je regularnej depilacji. Lato to czas, kiedy maszynki używamy codziennie, zmagając się z poświęcaniem na to dużej ilości czasu, a także nerwów, ponieważ depilacja potrafi być bolesna i uporczywa.  W zaciszu domowym można pozbyć się owłosienia przy pomocy depilatora, specjalnych plastrów z woskiem, kremów czy też maszynek do golenia. Dają one jednak bardzo krótkotrwały efekt, czasem nieprzekraczający nawet doby.

Na ratunek przychodzi depilacja laserowa ! 

W Depilab posiadamy najnowsze technologie do depilacji laserowej, dzięki czemu depilacja jest u nas bezpieczna przez cały rok. Nasze technologie (Motus AX, Motus AY, Soprano Ice Platinum) łączy bezpieczeństwo, efektywność i wyjątkowy komfort zabiegu.   Czytaj dalej 

Jak poprawić swoją sylwetkę latem?

Pomimo, że dbanie o siebie towarzyszy nam przez cały rok, to właśnie lato jest porą roku, kiedy zwracamy szczególną uwagę na sylwetkę. Accent Prime to Agent do Zadań Specjalnych, technologia, która realnie modeluje wygląd Twojego ciała. Czytaj dalej 

DEPILACJA LASEROWA LATEM? CZY TO BEZPIECZNE?

Wiele z nas zastanawia się, kiedy jest najlepszy czas, aby skorzystać z zabiegów depilacji laserowej? Czy latem można rozpocząć kurację?  O niechęci do używania maszynki przypominamy sobie najczęściej, gdy na horyzoncie pojawiają się ciepłe miesiące, a wraz z nimi myśl o urlopie. I tak oto marzenie o gładkiej skórze przekładane jest z roku na rok.

Obalamy więc mit, że depilacji laserowej nie można wykonywać latem. MOŻNA. Czytaj dalej 

SopranoIce Platinum Laser
AccentPrime
SopranoIce Platinum Laser
 
Motus AX Laser
 

DepiLab Depilacja Laserowa Modelowanie Sylwetki

ul. Kaszubska 52
Szczecin 70-226

 


 
Copyright © DepiLab 2018-2020 . Pozycjonowanie | Sirino.pl - Pozycjonowanie stron internetowych
Nasze strony korzystają z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.