Endermologia LPG Alliance

Naturalne modelowanie sylwetki

Facebook-endermologie-3Mannequins-tetes.jpg

 

Inteligentna metoda stymulacji Twojej skóry i Twojego ciała wprowadzi Cię w nowy wymiar pielęgnacji. 30 lat badań i doświadczeń pozwoliło stworzyć firmie LPG prawdziwie rewolucyjną metodę endermologie® Alliance - jedyną bezinwazyjną, mechaniczną stymulację pobudzającą w naturalny sposób metabolizm komórkowy. Zabieg endermologii stymuluje organizm do oczyszczania, co skutkuje skutecznym odmłodzeniem i wyszczupleniem sylwetki lub twarzy.

Wyszczuplenie, ujędrnienie, antycellulit

Efekty widoczne już po 3 zabiegach

lpg efekty 1.jpg
lpg efekty 2.jpg

Dzięki innowacyjnemu Sensorowi Identyfikacji Skóry Alliance, zabieg zostanie dostosowany do indywidualnych potrzeb i wymagań Twojej skóry. Po skończonej serii zabiegów będziesz mogła cieszyć się nowym kształtem sylwetki. Pierwsze efekty endermologii LPG Alliance widoczne są na skórze już po 3 zabiegach, a wykonanie serii pozwoli na:

1.     Redukcję miejscowo zlokalizowanej i opornej tkanki tłuszczowej;

2.     Wygładzenie cellulitu;

3.     Stymulację produkcji tkanek budulcowych skóry: kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, co przekłada się na znaczącą poprawę jędrności i napięcia skóry.

Badania kliniczne* potwierdzają:

·       Po 12 zabiegach: zmniejszenie obwodu w talii o ok. 5,2 cm;

·       Po 3 zabiegach: 67% kobiet stwierdziło wygładzenie cellulitu;

·       Po 3 zabiegach: 71% kobiet zauważyło poprawę jędrności skóry.

*Badanie Dermascan 2016 endermologie ®

Endermologia – zabiegi na ciało

Zaplanuj Twoją kurację

1.     Ile zabiegów potrzeba dla uzyskania efektu?

Dla uzyskania efektu zaleca się wykonanie serii nie mniej niż 10 zabiegów. Ilość zabiegów zależy od stanu skóry oraz od oczekiwanych efektów.

2. Na czym polega ukierunkowane działanie endermologii?

Przed zabiegiem kosmetolog przeprowadzi wywiad podczas, którego wspólnie ustalicie cel zabiegów endermologii. Konkretne określenie celu pozwoli ukierunkować działanie zabiegu na strefy ciała wymagające poprawy.

3.     Jakie są możliwości zakupu?

Możesz zakupić pojedynczy zabieg, serię 6, 10, 12 lub 15 zabiegów. Kupując serię zabiegów, płacisz mniej za pojedynczy zabieg.

4.     W jakich cenach są zabiegi?

1 zabieg 279 zł
6 zabiegów 1554 zł (1 zabieg = 259 zł)
10 zabiegów 2290 zł (1 zabieg = 229 zł)
12 zabiegów 2628 zł (1 zabieg 219 zł)
15 zabiegów 3135 zł (1 zabieg 209 zł)

5.     Jak mogę kupić zabieg?

Zabiegi możesz kupić w sklepie internetowym DepiSHOP lub w gabinecie na ul. Kaszubskiej 52, w Szczecinie. Możesz także najpierw skorzystać z bezpłatnej konsultacji. Zadzwoń Tel. 91 885 43 88.

6.     Jak często należy wykonywać zabiegi?

Dla uzyskania najlepszych efektów zaleca się wykonanie serii zabiegów z jednodniowym odstępem, np. 3 zabiegi w tygodniu. Dopuszczalne jest wykonanie serii zabiegów co trzeci dzień, np. 2 zabiegi w tygodniu. Przedłużanie przerw między zabiegami będzie miało negatywny wpływ na efekty zabiegu.

7.     Czy po zakończonej serii zabiegów konieczne jest wykonywanie zabiegów przypominających?

Ze względu na naturalność metody endermologie® zaleca się wykonywanie zabiegów przypominających, aby utrzymać zadowalający efekt. Częstotliwość zabiegów przypominających zależy od stanu skóry oraz indywidualnych uwarunkowań organizmu.

8.     Czy zabieg jest bezpieczny dla zdrowia?

Zabieg endermologii wręcz poprawia stan zdrowia organizmu. Intensywny masaż znacząco poprawia funkcjonowanie układu krwionośnego, wpływa dobroczynnie na pracę układu limfatycznego, dotlenia tkanki oraz znacząco usprawnia metabolizm.

Bezpieczeństwo zabiegu dodatkowo potwierdza ponad 150 badań klinicznych.

9.     Jak przygotować się do zabiegu? Jaki jest czas rekonwalescencji?

Zabieg nie wymaga żadnych przygotowań i jest całkowicie bezinwazyjny. Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do swoich codziennych zajęć. Na zabieg można przyjść nawet w przewie na lunch.

10.     Jakie są zalecenia po zabiegu?

Po zabiegu endermologii można wrócić do codziennych aktywności. W dniu zabiegu zaleca się wypicie dużej ilości wody – około 2L – oraz wykonanie min. 30 minutowej aktywności fizycznej.

11.  Jak długo trwa zabieg?

Zabieg endermologii ciała trwa około 40 min. Przed pierwszym zabiegiem kosmetolog przeprowadzi wywiad, który trwa około 30 minut.

12.  Jak ubrać się na zabieg?

Zabieg wykonujemy w specjalnym kostiumie LPG. Koszt kostiumu 100 zł, a przy zakupie serii min. 10 zabiegów, kostium otrzymasz GRATIS.

13.  Jakie są przeciwskazania do zabiegu?

Przeciwskazania ogólne:

Zabiegu nie powinny wykonywać osoby z świeżo przebytą chorobą nowotworową, aktywną łuszczycą oraz osoby przyjmujące leki rozrzedzające krew. Należy także odczekać 7 dni od odpadnięcia strupka po przebyciu opryszczki. Bielactwo wrodzone nie jest przeciwskazaniem, ale zabiegu nie powinny wykonywać osoby dotknięte bielactwem nabytym.

Przeciwskazania miejscowe:

Podczas zabiegu zostaną pominięte żylaki oraz otwarte rany skórne.

14.  Czy zabieg można wykonywać w ciąży?

Wykonanie zabiegu w ciąży jest bezpieczne po zakończeniu 1 trymestru. Zabieg wykonujemy wtedy na partiach innych niż brzuch, np. uda, twarz. Zalecamy skonsultowanie wykonania zabiegów z ginekologiem prowadzącym ciążę.

Zabiegu nie wykonuje się na kobietach w trakcie trwania połogu, zaleca się odczekanie 8 tygodni od porodu.

15.  Czy zabieg można wykonywać podczas karmienia piersią?

Zabieg można wykonywać podczas karmienia piersią, ale zaleca się odciągnięcie i wylanie pierwszego pokarmu po zabiegu.

SopranoIce Platinum Laser
 
SopranoIce Platinum Laser
 
Motus AX Laser
 

DepiLab Szczecin Centrum

ul. Kaszubska 52
Szczecin 70-226


 
Copyright © DepiLab 2018, 2019
Nasze strony korzystają z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.