10-tygodniowy program Body_LAB

logo body lab.jpg

 

10-tygodniowy program BODY_LAB powstał po to, aby pomóc Ci zmienić kształt sylwetki. Uważamy, że przestrzeganie 10 zasad przez 10 tygodni to wystarczający czas, aby zmienić wygląd Twojego ciała. Czy to będzie łatwe?

Nie. Ale warto!

 

Podczas programu Body_LAB pomożemy Ci pozbyć się niechcianych centymetrów w obwodzie i wymodelować sylwetkę w miejscach najbardziej uporczywych. Wszystko dzięki połączeniu:

- nowoczesnych technologii;

- racjonalnej diety;

- aktywności fizycznej.

Te trzy elementy wzajemnie się uzupełnią i ukierunkują Twoje wysiłki na te miejsca, na których najbardziej Ci zależy. Podczas programu osiągniesz to, co byłoby niemożliwe do osiągnięcia poprzez którykolwiek z tych elementów z osobna.

Większość z nas podczas diety chudnie w określonych miejscach, często lub zawsze tych samych, a tkanka tłuszczowa na obszarach, które nam najbardziej przeszkadzają pozostaje bez zmian. Uprawiamy sport, aby zadziałać na strategiczny obszar, ale tutaj także nasze ciało zmienia się, ale nie tak jak byśmy sobie tego życzyli. Jednoczesne działanie technologii, diety i aktywności fizycznej jest receptą na zmianę kształtu sylwetki modelując te partie, które są oporne na samą dietę czy sport. 

Nasi kosmetolodzy szczegółowo omówią z Tobą Twój cel i zaplanują 10 tygodniową kurację.

Technologia

Skorzystaj ze zdobyczy technologii, aby ukierunkować Twoje wysiłki na te obszary, na których najbardziej Ci zależy.

"Technologia Accent Prime to połączenie zimnych i ciepłych ultradźwięków z najmocniejszą na rynku falą radiową, co umożliwia nowy wymiar modelowania sylwetki.”

Accent Prime™ to prawdziwie luksusowa oferta najwyższej klasy. Platforma umożliwia wykonywanie zabiegów modelujących ciało, wyszczuplających sylwetkę, redukujących cellulit, poprawiających napięcie skóry zarówno ciała jak i twarzy.

Urządzenie posiada innowacyjną, opatentowaną technologię ultradźwiękową (US). Ultradźwięki podłużne tzw. ciepłe upłynniają wnętrze komórek tłuszczowych rozkładając je na kwas tłuszczowy i glicerol, a ultradźwięki poprzeczne tzw. zimne oddziałują na błonę komórek niszcząc ich integralność. W efekcie dochodzi do trwałego zniszczenia komórek tłuszczowych i rozbicia cellulitu.

Accent Prime wyposażony jest także w najwyższą dostępną na rynku częstotliwość fali radiowej (RF 40,69 MHZ), w unikalnej technologii UniPolar, dzięki czemu w drugiej fazie zabiegu działamy na skórę ujędrniająco, uelastyczniająco, poprawiamy jej gęstość. W efekcie skóra nabiera witalności i zdrowego wyglądu.

Skuteczność zabiegu potwierdza nagroda PRIX DE BEAUTE 2017.

Dowiedz się więcej na temat zabiegu technologią Accent Prime.

 

Endermologia LPG Alliance to jedyna bezinwazyjna, mechaniczna stymulacja pobudzającą w naturalny sposób metabolizm komórkowy. Zabieg endermologii stymuluje organizm do oczyszczania, co skutkuje skutecznym odmłodzeniem i wyszczupleniem sylwetki.

Urządzenie LPG Alliance to jedyna technologia, w której w trakcie zabiegu działamy jednocześnie na skórę aż na 3 sposoby:

  1. Wyszczuplająco dzięki redukcji miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej;
  2. Wygładzająco dzięki redukcji cellulitu;
  3. Ujędrniająco i napinająco dzięki stymulacji produkcji tkanek budulcowych skóry: kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

W trakcie zabiegu głowica Alliance zasysa skórę z częstotliwością aż 16 Hz na sekundę, co sprawia, że endermologia odczuwalna jest jak przyjemny masaż. W trakcie kiedy my się relaksujemy, nasza skóra wykonuje bardzo intensywną pracę.

Skuteczność technologii potwierdza ponad 150 badań klinicznych.

Dowiedz się więcej na temat zabiegu endermologii LPG Alliance.

Racjonalna dieta

Pokonaj wrogów diety: nadmiar cukru i niedobrych węglowodanów. Zastąp je zdrowszą alternatywą. Czasami mała zmiana w jadłospisie robi dużą różnicę. 

Program BODY_LAB to świetna okazja, aby wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe. Racjonalna i zbilansowana dieta jest podstawą dobrego samopoczucia, zdrowia organizmu oraz zewnętrznego wyglądu naszej skóry. Zakres zmian zależy od Ciebie, ale aby zmienić kształt sylwetki warto wspomóc nasz organizm w walce z centymetrami. 

Zdrowa żywność to źródło wielu korzystnych dla organizmu makroskładników. Owoce i warzywa powinny stanowić fundament naszego jadłospisu, a produkty pszenne warto zastąpić pełnoziarnistymi. Nawet kiedy sięgamy po przekąskę, można dokonać zdrowego wyboru - batony orzechowe oprócz energii dostarczą nam także cennych nienasyconych kwasów tłuszczowych a także białko, błonnik, witaminy E, B oraz składniki mineralne. 

W diecie ważne jest nie tylko to co jemy, ale także to czego NIE jemy. Podczas programu BODY_LAB warto powiedzieć NIE wrogom diety. Najgroźniejszym przeciwnikiem jest cukier. Równie trudny do pokonania jest nawyk jedzenia późnym wieczorem. Nie daj się!

 

Aktywność fizyczna

Znajdź aktywność fizyczną, która będzie sprawiać Ci radość. 

Podczas zabiegów Accent Prime oraz Endermologii LPG Alliance uruchamiamy proces lipolizy, odpowiedzialny za uwalnianie wnętrza komórek tłuszczowych do organizmu. Aktywność fizyczna znacząco przyspieszy ten proces. Można powiedzieć, że zadziała niczym wspomaganie kierownicy - bez wspomagania kierownicą można kręcić, ale jest to o wiele trudniejsze. Łącząc zabiegi technologią z aktywnością fizyczną rezultaty kuracji będą o wiele szybsze i bardziej widoczne.

Czy to oznacza, że każdego dnia musimy pocić się na siłowni? Niekoniecznie. Zależy nam, aby BODY_LAB było dla Was motywacją do znalezienia takiej formy aktywności, która będzie sprawiać Wam przyjemność. Bieganie czy crossfit to niektóre z możliwości. Szybki spacer z psem, pilates czy chodzenie z kijkami są wersją o wiele łagodniejszą, a także spełnią funkcję wspomagania. Wybierz to, co sprawia Ci radość. W życiu ważne są przyjemności.

 

 

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji programu BODY_LAB i stwórz kurację szytą na miarę Twoich potrzeb. Ilość zabiegów i koszt programu zależy od indywidualnie ustalonego celu terapii.

Koszt zabiegów waha się między 208 zł a 489 zł za pojedynczy zabieg w zależności od wybranej ilości powtórzeń oraz opracowanego obszaru. Zadzwoń i umówi się na wizytę. Tel. 91 885 43 88.

 

SopranoIce Platinum Laser
AccentPrime
SopranoIce Platinum Laser
 
Motus AX Laser
 

DepiLab Depilacja Laserowa Modelowanie Sylwetki

ul. Kaszubska 52
Szczecin 70-226

 


 
Copyright © DepiLab 2018-2020 . Pozycjonowanie | Sirino.pl - Pozycjonowanie stron internetowych
Nasze strony korzystają z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.