Accent Prime

Agent do zadań specjalnych: Accent Prime. Połączenie zimnych i ciepłych ultradźwięków z najmocniejszą na rynku falą radiową umożliwia nowy wymiar modelowania sylwetki.

talia.jpg
Skuteczność dzięki rewolucyjnej technologii

Accent Prime™ to prawdziwie luksusowa oferta najwyższej klasy. Platforma wyposażona w kilka głowic daje możliwość wykonywania zabiegów modelujących ciało, wyszczuplających, redukujących cellulit, poprawiających napięcie skóry twarzy i ciała. Urządzenie posiada najwyższą dostępną na rynku częstotliwość fali radiowej (RF), w unikalnej technologii UniPolar (40,69 MHZ) oraz innowacyjną, opatentowaną technologię ultradźwiękową (US).

Projekt bez tytułu.jpg
Kształtowanie ciała i twarzy

Dzięki Accent Prime pozbędziesz się uporczywej tkanki tłuszczowej bezboleśnie i trwale z obszaru całego ciała, a także twarzy. Daje wyjątkowe rezultaty w kształtowaniu pośladków, linii bioder i brzucha, a także likwiduje skutecznie problem „drugiego podbródka”.

nogi.jpg
Redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu

Cellulit to problem, który dręczy wiele kobiet, a oferowane na rynku kosmetyki, zabiegi, rekomendowane diety, w większości przypadku nie dają oczekiwanych rezultatów. Accent Prime oferuje kliniczne sprawdzone rozwiązania, które skutecznie redukują cellulit. 

głowica.jpg
Gwarantowane bezpieczeństwo

Opatentowana technologia zimnych ultradźwięków działa selektywnie na komórki tłuszczowe, nie naruszając otaczających ją tkanek. Wibracje ciepłych ultradźwięków niszczą membranę komórek tłuszczowych, powodując ich stopniowy rozpad i uwolnienie zalegającego w nich tłuszczu. Zniszczone komórki tłuszczowe są później wydalane z organizmu poprzez system limfatyczny.

twarz.jpg
Ujędrnienie i odmłodzenie skóry

Z wiekiem konsystencja i witalność skóry ustępuje miejsca pierwszym oznakom starzenia – zmarszczkom i zwiotczeniu skóry. Accent Prime wykorzystuje wysoką częstotliwość energii fali radiowej do ujędrnienia i poprawienia gęstości skóry, dzięki czemu wygląda ona młodziej i zdrowiej, a także poprawia ogólny koloryt skóry. 

prix .jpg
Accent Prime z nagrodą Prix De Beaute

ACCENT PRIME najlepszym zabiegiem medycyny estetycznej! Tak zadecydowało JURY konkursu PRIX DE BEAUTE 2017 magazynu Cosmopolitan. Za wyjątkową skuteczność w modelowaniu ciała, ujędrnianiu i walki z tkanką tłuszczową. 

Seria 4-6 zabiegów ukierunkowanych na najbardziej problematyczne partie odmieni kształt Twojej sylwetki

Wskazania:

Zabieg urządzeniem Accent Prime skierowany jest do osób chcących szybko i efektywnie: 

• wymodelować sylwetkę;

• zredukować miejscowo zlokalizowaną zbędną tkankę tłuszczową;

• pozbyć się cellulitu i ujędrnić swoją skórę;

Kształtowanie poszczególnych partii ciała może odbywać się w zakresie:

• redukcji uciążliwej "oponki" na brzuchu, wiotkiej skóry po porodzie;

• likwidacji podwójnego podbródka i bryczesów;

• niszczenia zbędnej tkanki tłuszczowej na plecach;

• wygładzenia nierówności skóry;

• ujędrniania pośladków;

• likwidacji wiotkości wewnętrznej strony ud i ramion;

• bezinwazyjnego liftingu twarzy, wysmuklenia owalu twarzy.

Możliwość przeprowadzenia procedury na różnych głębokościach skóry w zależności od potrzeb, zapewnia bezpieczeństwo, komfort oraz skuteczność zabiegu na wszystkich obszarach.

Cena zbaiegu zależy od wybranego obszaru oraz ilości powtórzeń. Sprawdź cenę w DepiSHOP.

Przygotowanie do zabiegu:

Przed zabiegiem zaleca się picie dużej ilości wody oraz niespożywanie wysokotłuszczowych potraw oraz alkoholu.

Przed zabiegiem skóra musi być oczyszczona z wszelkich kremów i kosmetyków. Na czas zabiegu konieczne jest zdjęcie całej biżuterii i metalowych przedmiotów znajdujących się w obrębie ciała.

Przebieg zabiegu Accent Prime:

Przed zabiegiem odbywa się szczegółowa konsultacja z Kosmetologiem, dzięki której razem z naszymi specjalistami, określisz potrzeby swojej sylwetki i ustalisz odpowiedni program zabiegów. Wykonywane są również pomiary ciała, w celu późniejszej weryfikacji osiągniętych efektów. W zależności od rodzaju oraz wielkości miejsca zabiegowego dobierana jest odpowiednia głowica urządzenia, którą przykłada się do ciała. Zabieg wyszczuplający składa się z dwóch etapów:

I Etap – ultradźwięki - Ultradźwięki to drgania mechaniczne o częstotliwości niesłyszalnej dla ludzkiego ucha. Działają selektywnie na komórki tłuszczowe, nie naruszając otaczających ją tkanek. Wibracje zimnych ultradźwięków niszczą membranę komórek tłuszczowych, co powoduje ich stopniowy rozpad i uwolnienie zalegającego w nich tłuszczu.  Następnie zniszczone komórki tłuszczowe są wydalane z organizmu poprzez system limfatyczny.  Accent Prime stosuje również technologię ciepłych ultradźwięków, które generują skompresowaną falę ultradźwiękową powodującą wysoki poziom kawitacji – niszczenie lokalnych depozytów tłuszczu temperaturą.

II Etap – Fala radiowa - Energia fal radiowych w Accent Prime rozgrzewa skórę do temperatury 45-60 stopni C. Taka temperatura stymuluje fibroblasty do pracy, dzięki czemu produkowane są nowe włókna kolagenowe i elastynowe, które modelują sylwetkę zwiększając jędrność skóry. Dodatkowo wspomagamy prawidłowe krążenie krwi, co przekłada się na efektywniejszy drenaż i szybsze pozbywanie się toksyn (w tym zniszczonych komórek tłuszczowych, dzięki czemu cellulit ulega zmniejszeniu).

Zabieg Accent Prime jest bezbolesny. Pacjent może odczuwać narastające stopniowo ciepło w okolicy pracy głowicy. 

Postępowanie po zabiegu:

W dniu zabiegu zaleca się picie dużej ilości wody dla usprawnienia procesu lipolizy - min. 2.5l dziennie. 

Wykonanie zabiegu pozwala pacjentom wrócić szybko do codziennych obowiązków, ponieważ nie ma okresu rekonwalescencji. 

Wykorzystywane głowice mają działanie masujące na ciało oraz twarz. Rumień pozabiegowy jest naturalnym efektem ubocznym, który utrzymuje się maksymalnie do kilku godzin po zabiegu. 

Bezpośrednio po zabiegu nałożenie makijażu nie jest przeciwskazaniem natomiast zalecamy, aby skóra w dniu zabiegu odpoczywała.

Bezpośrednio po zabiegu należy powstrzymać się od intensywnej aktywności fizycznej, gorących kąpieli i zabiegów w saunie. 

Kiedy widoczne są efekty?

Pierwsze efekty widoczne są bezpośrednio po zabiegu, kiedy dochodzi do obkurczenia włókien kolagenowych. Pełen efekt obserwuje się po wykonaniu serii ok. 4-6 zabiegów. Efekt narasta nawet do około 3-6 miesięcy, co związane jest z czasem potrzebnym do wytworzenia się w skórze nowych włókien kolagenowych

W celu uzyskania jak najlepszych efektów zaleca się wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe, dietę ubogotłuszczową oraz aktywność fizyczną.

Jaki jest przebieg kuracji?

Dla uzyskania efektów zaleca się wykonanie serii 4-6 zabiegów w odstępach co około 10-14 dni. 

Zastosowanie łączonej terapii wraz z Endermologią LPG Alliance dodatkowo wspomoże efekty zabiegów.

Przeciwwskazania:

Zabieg nie jest wskazany:

• dla kobiet w ciąży i karmiących piersią;

dla osób:

  • posiadających rozrusznik serca;
  • cierpiących na chorobę niedokrwienną serca;
  • z przebytym zawałem mięśnia sercowego;
  • z chorobami skóry w obszarze zabiegu;
  • z chorobami nerek;
  • z chorobami wątroby;z chorobą nowotworową;
  • cierpiących na cukrzycę;
  • cierpiących na bielactwo nabyte;
  • z aktywną łuszczycą.

 Na technologię Accent Prime nie obowiązuje promocja 50% na pierwszy zabieg.

 

SopranoIce Platinum Laser
AccentPrime
SopranoIce Platinum Laser
 
Motus AX Laser
 

DepiLab Depilacja Laserowa Modelowanie Sylwetki

ul. Kaszubska 52
Szczecin 70-226

 


 
Copyright © DepiLab 2018-2020 . Pozycjonowanie | Sirino.pl - Pozycjonowanie stron internetowych
Nasze strony korzystają z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.