Kontakt

Depilacja Laserowa
Depilacja pastą cukrową

ul. Głowackiego 17 LU9 (koło Żabki)
70-238 Szczecin

505 804 174

Rejestracja telefoniczna:
poniedziałek - piątek: 10:00-18:00

Poza godzinami pracy recepcji, zapraszamy do kontaktu poprzez e-mail oraz Facebook Messenger.

ENDERMOLOGIA LPG ALLIANCE

Endermologia Szczecin

Inteligentna metoda stymulacji Twojej skóry i Twojego ciała wprowadzi Cię w nowy wymiar pielęgnacji. 30 lat badań i doświadczeń pozwoliło stworzyć firmie LPG prawdziwie rewolucyjną metodę endermologie ® Alliance - jedyną bezinwazyjną, mechaniczną stymulację pobudzającą w naturalny sposób metabolizm komórkowy. Zabieg endermologii stymuluje organizm do oczyszczania, co skutkuje skutecznym odmłodzeniem i wyszczupleniem sylwetki.

Wyszczuplenie, ujędrnienie, antycellulit

Dzięki innowacyjnemu Sensorowi Identyfikacji Skóry Alliance, zabieg zostanie dostosowany do indywidualnych potrzeb i wymagań Twojej skóry. Po skończonej serii zabiegów będziesz mogła cieszyć się nowym kształtem sylwetki. Pierwsze efekty endermologii LPG Alliance widoczne są na skórze już po 3 zabiegach, a wykonanie serii pozwoli na:

1.     Redukcję miejscowo zlokalizowanej i opornej tkanki tłuszczowej;

2.     Wygładzenie cellulitu;

3.     Stymulację produkcji tkanek budulcowych skóry: kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, co przekłada się na znaczącą poprawę jędrności i napięcia skóry.

Badania kliniczne* potwierdzają:

·       Po 12 zabiegach: zmniejszenie obwodu w talii o ok. 5,2 cm;

·       Po 3 zabiegach: 67% kobiet stwierdziło wygładzenie cellulitu;

·       Po 3 zabiegach: 71% kobiet zauważyło poprawę jędrności skóry.

*Badanie Dermascan 2016 endermologie ®

Sekret LPG Alliance. Dlaczego endermologia Alliance to aktualnie najskuteczniejsza metoda naturalnego modelowania sylwetki dostępna na rynku?

·        Jedyna głowica wykonująca potrójną pracę jednocześnie. Główna głowica zabiegowa wyposażona jest w automatyczne rolki i zmotoryzowaną klapkę, co umożliwia jednoczesne trójtorowe działanie na tkanki: wyszczuplanie, ujędrnianie i redukcja cellulitu. W starszych modelach endermologii taka kompleksowość nie była możliwa. To dlatego pierwsze efekty endermologii Alliance widoczne są już po 3 zabiegach.

·        4 głowice zabiegowe sprostają każdemu wyzwaniu. Endermologia Alliance wyposażona jest aż w 4 głowice zabiegowe, aby móc optymalnie dopasować kształt i rozmiar głowicy do obszaru zabiegowego. Osobna głowica z wbudowaną technologią Ergolift przeznaczona jest do zabiegów na twarz.

·        Wyjątkowy komfort zabiegu. Endermologia Alliance jest odczuwalna jak przyjemny masaż. W czasie kiedy my się relaksujemy, nasza skóra wykonuje intensywną pracę. Głowica Alliance zasysa wał skórny z częstotliwością 16Hz na sekundę. To właśnie dzięki tak wysokiej częstotliwości, rozbicie tkanki tłuszczowej nie jest bolesne, a wręcz przyjemne.

·        Głębokie oddziaływanie na skórę właściwą. Alliance oddziałuje na skórę właściwą poprzez wytwarzanie podciśnienia pobudzającego fibroblasty do produkcji elastyny i kwasu hialuronowego. Wzrost tkanek budulcowych skóry skutkuje poprawią jej elastyczności i jędrności oraz wygładzeniem jej powierzchni.

·        W 100% naturalna stymulacja organizmu. Zabiegi endermologii stymulują organizm w sposób naturalny. Pod wpływem masażu głowicą uruchamiany jest proces lipolizy. Lipoliza to uwalnianie wnętrza komórki tłuszczowej do organizmu, a następnie wydalanie go poprzez układ krwionośny, moczowy i limfatyczny. W trakcie zabiegu endermologii komórki tłuszczowe zostają „rozbite”, a glicerol i kwasy tłuszczowe w nich zawarte są wydalane z naszego organizmu. To dlatego tak ważne jest spożywanie dużych ilości wody w dniu zabiegu oraz w trakcie całej kuracji. To dlatego mówi się, że endermologia Alliance to prawdziwie naturalny sposób na zgrabną sylwetkę.

 

Zaplanuj swoją terapię

 • Ile zabiegów potrzeba dla uzyskania efektu?

Dla uzyskania efektu zaleca się wykonanie serii nie mniej niż 12 zabiegów. Ilość zabiegów zależy od stanu skóry oraz od oczekiwanych efektów

 • Na czym polega ukierunkowane działanie endermologii?

Przed zabiegiem kosmetolog przeprowadzi wywiad podczas, którego wspólnie ustalicie cel zabiegów endermologii. Konkretne określenie celu pozwoli ukierunkować działanie zabiegu na strefy ciała wymagające poprawy.

 • Jakie są możliwości zakupu?

Możesz zakupić pojedynczy zabieg, serię 6, 10, 12 lub 15 zabiegów. Kupując serię zabiegów, płacisz mniej za pojedynczy zabieg.

 • W jakich cenach są zabiegi?

1 zabieg 209 zł 
6 zabiegów 1194 zł (1 zabieg = 199 zł) 
10 zabiegów 1890 zł (1 zabieg = 189 zł)
12 zabiegów 2148 zł (1 zabieg 179 zł)
15 zabiegów 2535 zł (1 zabieg 169 zł)

KUP SERIĘ ZABIEGÓW

 • Jak często należy wykonywać zabiegi?

Dla uzyskania najlepszych efektów zaleca się wykonanie serii zabiegów w krótkich odstępach czasu, np. 2-3 zabiegi w tygodniu. 

 • Czy zabieg jest bezpieczny dla zdrowia?

Zabieg endermologii wręcz poprawia stan zdrowia organizmu. Intensywny masaż znacząco poprawia funkcjonowanie układu krwionośnego, wpływa dobroczynnie na pracę układu limfatycznego, dotlenia tkanki oraz znacząco usprawnia metabolizm.

Bezpieczeństwo zabiegu dodatkowo potwierdza ponad 150 badań klinicznych.

 • Jak przygotować się do zabiegu? Jaki jest czas rekonwalescencji?

Zabieg nie wymaga żadnych przygotowań i jest całkowicie bezinwazyjny. Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do swoich codziennych zajęć. Na zabieg można przyjść nawet w przewie na lunch.

 • Jakie są zalecenia po zabiegu?

Po zabiegu endermologii można wrócić do codziennych aktywności. W dniu zabiegu zaleca się wypicie dużej ilości wody – około 2L – oraz wykonanie min. 30 minutowej aktywności fizycznej.

 • Jak długo trwa zabieg?

Zabieg endermologii ciała trwa około 40 min. Przed pierwszym zabiegiem kosmetolog przeprowadzi wywiad, który trwa około 30 minut.

 • Jak ubrać się na zabieg?

Zabieg wykonujemy w specjalnym kostiumie LPG. Koszt kostiumu 50 zł. Kostium otrzymasz GRATIS przy zakupie serii min. 12 zabiegów.

 • Jakie są przeciwskazania do zabiegu?

Przeciwskazania ogólne:

Zabiegu nie powinny wykonywać osoby z świeżo przebytą chorobą nowotworową, aktywną łuszczycą oraz osoby przyjmujące leki rozrzedzające krew. Należy także odczekać 7 dni od odpadnięcia strupka po przebyciu opryszczki. Bielactwo wrodzone nie jest przeciwskazaniem, ale zabiegu nie powinny wykonywać osoby dotknięte bielactwem nabytym.

Przeciwskazania miejscowe:

Podczas zabiegu zostaną pominięte żylaki oraz otwarte rany skórne.

 • Czy zabieg można wykonywać w ciąży?

Wykonanie zabiegu w ciąży jest bezpieczne po zakończeniu 1 trymestru. Zabieg wykonujemy wtedy na partiach innych niż brzuch, np. uda, łydki, twarz. Zalecamy skonsultowanie wykonania zabiegów z ginekologiem prowadzącym ciążę.

Zabiegu nie wykonuje się na kobietach w trakcie trwania połogu, zaleca się odczekanie 8 tygodni od porodu.

 • Czy zabieg można wykonywać podczas karmienia piersią?

Zabieg można wykonywać podczas karmienia piersią, ale zaleca się odciągnięcie i wylanie pierwszego pokarmu po zabiegu.

 • Czy przed zabiegiem mogę skorzystać z bezpłatnej konsultacji?

W DepiLab zawsze możesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji przed podjęciem decyzji o zakupie. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl