ACCENT PRIME ZABIEG NA TWARZ

Cena: 349,00 zł 349.00
ilość szt.

W DepiSHOP kupując serię zabiegów, korzystasz z niższych cen.

Opis

Zabieg modelująco-ujędrniający Accent Prime na TWARZ

Zabieg obejmuje fioletowy obszar zaznaczony na zdjęciu.

Czas trwania zabiegu: 60 minut.

Konsultacja podczas pierwszej wizyty: 30 min

Cena pojedynczego zabiegu maleje przy zakupie serii. Wybierz ilość zabiegów i sprawdź cenę.

 

 

Accent Prime to zaawansowana, wielozadaniowa platforma zabiegowa łącząca w sobie technologie: fali radiowej unipolarnej o najwyższej częstotliwości na rynku (40,68 MHz), fali radiowej bipolarnej i dwóch typów ultradźwięków: zimnych ultradźwięków działających selektywnie na komórki tłuszczowe (ultradźwięki Lamba) i ciepłych ultradźwięków dających bardzo wysoki poziom kawitacji, które w zabiegach okolicy twarzy wykorzystuje się tylko przy niwelacji drugiego podbródka.

EFEKTY:

Zabiegi z wykorzystaniem fali radiowej  opierają się na wywołaniu efektu termicznego w tkance, tym samym jej stymulacji, odbudowy oraz syntezy kolagenu. Efkety?

  • nieinwazyjny lifting owalu twarzy;
  • niwelacja tzw. "drugiego podbródka"
  • spłycanie zmarszczek i bruzd, szczególnie w okolicy oczu, czoła, bruzdy nosowo-wargowej;
  • wraz ze wzrostem kolagenu, skóra staje się zagęszczona, napięta, elastyczna;
  • efekt rozświetlenia i napięcia skóry widoczny jest bezpośrednio po zabiegu, a jego widoczność wzrasta z czasem i potęgowana jest w trakcie realizowania serii zabiegowej.

PRZEBIEG ZABIEGU:

W zależności od wielkości miejsca zabiegowego oraz rodzaju i jakości skóry dobierane są odpowiednie parametry urządzenia. Następnie wykonywany jest masaż głowicą emitującą falę radiową (zabiegi ujędrniające). Zabiegi modelujące owal twarzy wzbogacamy o masaż głowicą emitującą ultradźwięki, która skutecznie niweluje tzw. "drugi podbródek" nadając twarzy nowy kształt. 

PRZED ZABIEGIEM:
Zaleca się picie dużej ilości wody, przyjście na zabieg bez makijażu, unikanie wykonywania takich zabiegów jak kwasy, mikronakłuwanie, unikanie alkoholu.

PO ZABIEGU:
Zabieg nie wymaga rekonwalescencji, w pierwszych dniach po zabiegu należy jednak unikać czynników drażniących skórę takich jak: przegrzewanie skóry, np. sauna, stosowanie peelingów.

ZAPLANUJ KURACJĘ:

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg jest bezbolesny. Podczas zabiegu odczuwalne jest ciepło. Połączenie ciepła i głowicy z wypustkami masującymi zapewnia komfort oraz pozwala się zrelaksować podczas zabiegu.

Czy zabieg jest bezpieczny?

Zabieg jest bezpieczny nie tylko na ciało, ale także delikatne partie takie jak twarz. Wszelkie przeciwskazania wykluczane są podczas szczegółowej konsultacji przed zabiegiem. Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona, co jest wynikiem podgrzewania tkanek. Bezpośrednio po zabiegu można nakładać makijaż, natomiast zalecamy, aby skóra w dniu zabiegu odpoczywała.

Kiedy najlepiej wykonać zabieg?

Zabieg można wykonywać przez cały rok.

Jakie są przeciwskazania do wykonania zabiegu?

Głównymi przeciwskazaniami do wykonania zabiegu są: ciąża, choroby zapalne skóry i tkanki podskórnej, otwarte rany, oparzenia, nowotwory, cukrzyca, bielactwo, choroby wirusowe, bakteryjne i grzybicze, ale także rozrusznik serca, metalowe implanty w ciele, botox i kwas hialuronowy w miejscu zabiegowym w ciągu ostatnich 6 miesięcy, złote nici.

Ilu zabiegów potrzebna dla uzyskania efektu?

Rezultaty widoczne i odczuwalne są już po 1 zabiegu, natomiast aby ocenić efekty zabiegowe, należy wykonać serię 4-8 zabiegów w odstępach 7-14 dni. Ilość wizyt jest indywidualnie zaplanowana podczas konsultacji z kosmetologiem. Dodatkowo efekty kuracji w pełni można ocenić po upływie 12 tygodni - jest to czas stymulacji fibroblastów, a tym samym odbudowy skóry oraz wytworzenia nowego kolagenu i elastyny.

Dowiedź się więcej na temat technologii Accent Prime.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl