4 + 1 w prezencie

kup zabieg
Psst 4+1 jpg.jpg

W grudniu kupując min. 4 zabiegi depilacji laserowej na tę samą część ciała, 1 zabieg otrzymasz od DepiLab w prezencie świątecznym! 

Promocja min. 4+1 GRATIS nie łączy się z innymi promocjami i nie dotyczy zestawów. Z oferty możesz skorzystać w wybranym gabinecie DepiLab lub w sklepie internetowym DepiSHOP; do każdego zamówienia na min. 4 zabiegi na tę samą część ciała, 1 dodatkowy zabieg otrzymasz od nas w prezencie. Promocja ważna do 24.12.2018.

Rabat 50% dla kobiet

kup zabieg
50% na pierwszy zabieg KOBIETA JPG.png.jpg

Chcesz przekonać się o skuteczności i bezbolesności zabiegów depilacji laserowej w DepiLab? Umów się na wizytę, a na hasło „Sprawdź to na własnej skórze”, otrzymasz 50% rabatu na Twój pierwszy zabieg.

Oferta nie dotyczy zestawów. Promocje nie łączą się.

Rabat 50% dla mężczyzn

kup zabieg
50% rabatu na pierwszy zabieg MĘŻCZYZNA.jpg

Wahasz się, czy depilacja laserowa to zabieg dla Ciebie? Umów się na wizytę, a na hasło „Sprawdź to na własnej skórze”, otrzymasz 50% rabatu na Twój pierwszy zabieg. Przyjdź i przekonaj się, że depilacja to męska rzecz. 

Oferta nie dotyczy zestawów. Promocje nie łączą się.

Kup serię zabiegów i zaoszczędź aż 25% 

kup zabieg
depishop.jpg

DepiSHOP to internetowy sklep z zabiegami depilacji laserowej, w którym rabat rośnie wraz z Twoim zamówieniem. Kupując serię 6 zabiegów, oszczędzasz aż 25%. Wybierz interesujący Cię zabieg i sprawdź jak zmniejsza się jego cena w zależności od wybranej ilości!

20% mniej w zestawie

kup zabieg
ZESTAW.jpg

W zestawach zabiegów znajdziesz gotowe pakiety najczęściej depilowanych części ciała dla kobiet i mężczyzn. Wybierz zestaw, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i zaoszczędź aż 20%. Jeśli od razu zdecydujesz się na zakup serii zabiegów, zaoszczędzisz jeszcze więcej. W DepiSHOP im więcej zabiegów kupujesz, tym mniej płacisz za pojedynczy zabieg - oferta dotyczy także zestawów.

 

SopranoIce Platinum Laser
 
Motus AX Laser
 

DepiLab Szczecin Centrum

ul. Potulicka 63
70-230 Szczecin
Salon Hair & Tea


 

DepiLab Szczecin Prawobrzeże

ul. Wiosenna 32
70-807 Szczecin
L'OR Galeria Gryf


 
Copyright © DepiLab 2018
Nasze strony korzystają z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.