Rabat 50% dla kobiet

kup zabieg
50% na pierwszy zabieg KOBIETA JPG.png.jpg

Chcesz przekonać się o skuteczności i bezbolesności zabiegów depilacji laserowej w DepiLab? Umów się na wizytę, a na hasło „Sprawdź to na własnej skórze”, otrzymasz 50% rabatu na Twój pierwszy zabieg depilacji lub endermologii.

Promocje nie łączą się.

Rabat 50% dla mężczyzn

kup zabieg
50% rabatu na pierwszy zabieg MĘŻCZYZNA.jpg

Wahasz się, czy depilacja laserowa to zabieg dla Ciebie? Umów się na wizytę, a na hasło „Sprawdź to na własnej skórze”, otrzymasz 50% rabatu na Twój pierwszy zabieg depilacji lub endermologii. 

Promocje nie łączą się.

Kup serię zabiegów i zaoszczędź aż 25% 

kup zabieg
depishop.jpg

DepiSHOP to internetowy sklep z zabiegami depilacji laserowej, w którym rabat rośnie wraz z Twoim zamówieniem. Kupując serię 6 zabiegów, oszczędzasz aż 25%. Wybierz interesujący Cię zabieg i sprawdź jak zmniejsza się jego cena w zależności od wybranej ilości!

20% mniej w zestawie

kup zabieg
ZESTAW.jpg

W zestawach zabiegów znajdziesz gotowe pakiety najczęściej depilowanych części ciała dla kobiet i mężczyzn. Wybierz zestaw, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i zaoszczędź aż 20%. Jeśli od razu zdecydujesz się na zakup serii zabiegów, zaoszczędzisz jeszcze więcej. W DepiSHOP im więcej zabiegów kupujesz, tym mniej płacisz za pojedynczy zabieg - oferta dotyczy także zestawów.

 

SopranoIce Platinum Laser
AccentPrime
SopranoIce Platinum Laser
 
Motus AX Laser
 

DepiLab Depilacja Laserowa Modelowanie Sylwetki

ul. Kaszubska 52
Szczecin 70-226

 


 
Copyright © DepiLab 2018-2020 . Pozycjonowanie | Sirino.pl - Pozycjonowanie stron internetowych
Nasze strony korzystają z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.