Prawdziwa rewolucja w depilacji laserowej

Laser Motus AX uważany jest za technologiczny przełom w epilacji laserowej. Urządzenie wykorzystuje najbardziej docenioną i uniwersalną technologię laserową na świecie, laser aleksandrytowy 755 nm, w połączeniu z innowacyjną szafirową głowicą Moveo.

Podczas zabiegu głowica Moveo przesuwana jest płynnie po depilowanej partii ciała, pozostając w stałym kontakcie ze skórą. Dzięki temu nie dochodzi do strat energii, 100% światła lasera jest absorbowane przez depilowany obszar.

Technologia ta jest wyjątkowo skuteczna dla wszystkich fototypów skóry (I-VI) i włosów. Pozwala ona osiągnąć zaskakująco szybkie i trwałe efekty nawet na jasnych i cienkich włosach.

Zabieg wykonany przy pomocy technologii Motus AX gwarantuje równomierny efekt, nie pozostawia na skórze  obszarów pominiętych przez laser, co zdarza się często podczas depilacji konwencjonalnym laserem.

 

Skuteczna depilacja z delikatnością dotyku

Niezrównany komfort zabiegu

Zabieg wykonany przy pomocy Moveo polega na płynnym przesuwaniu głowicy lasera po depilowanej partii ciała. Mieszek włosowy nagrzewa się stopniowo do momentu, w którym zostaje trwale uszkodzony. Stopniowe nagrzewanie sprawia, że zabieg jest całkowicie bezbolesny w przeciwieństwie do zabiegów wykonanych konwencjonalnym laserem, który emituje dużą dawkę energii podczas jednego „strzału”.

Na komfort depilacji laserem Motus AX dodatkowo wpływa schłodzona do temperatury 15°C szafirowa końcówka głowicy. Zabieg nie wymaga znieczulania ani chłodzenia skóry i jest szczególnie polecany dla osób wrażliwych na ból oraz do depilacji miejsc silnie unerwionych, np. okolice intymne, pachy.

Moveo to także system gwarantujący całkowite bezpieczeństwo. Nie ma ryzyka poparzenia ani zmian w pigmentacji skóry. Zabiegi depilacji można wykonywać nawet na opalonej skórze.

 

 

piora-668.jpg

Obejrzyj film.

SopranoIce Platinum Laser
 
SopranoIce Platinum Laser
 
Motus AX Laser
 

DepiLab Szczecin Centrum

ul. Kaszubska 52
Szczecin 70-226


 
Copyright © DepiLab 2018, 2019
Nasze strony korzystają z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.