Soprano Ice Platinum to najnowocześniejsza i najbardziej kompleksowa technologia depilacji laserowej

3nowe.jpg
Skuteczność trzech technologii laserowych

Klinicznie potwierdzona moc 3 rodzajów i długości wiązek laserowych w jednej głowicy. Dociera skutecznie i bezpiecznie na różne głębokości tkanek, eliminując struktury anatomiczne w obrębie mieszków włosowych i zapobiegając ponownemu wzrostowi włosów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że depilacja laserowa jest wyjątkowo skuteczna.

ona510.jpg
Depilacja laserowa wszystkich fototypów skóry

Podczas jednego zabiegu działamy na skórę trzema rodzajami i długościami wiązki światła, co umożliwia skuteczną depilację laserową wszystkich fototypów skóry i włosów, także tych jasnych. Już nie musisz się martwić, że Twoje włosy są zbyt cienkie i jasne, aby usunąć je laserowo.

czarny-510f.jpg
Wyjątkowo komfortowy zabieg

Depilacja Soprano Ice Platinum to masaż głowicą wykorzystującą technologię aktywnego chłodzenia ICETM, która sprawia, że zabieg staje się  wyjątkowo komfortowy. Nie towarzyszy mu uczucie bólu występujące podczas depilacji laserami starszej technologii. Nie ma potrzeby znieczulania kremem lub chłodzenia skóry lodem w trakcie zabiegu.

zolty510.jpg
Niezrównana dokładność zabiegu

Zabieg wykonany techniką IN-MOTION przypomina "malowanie" głowicą lasera depilowanej części ciała. Na skórze nie pozostają obszary, do których by nie dotarła energia lasera.

shr in motion.jpg
Gwarantowane bezpieczeństwo

Technologia SHR stopniowo uwalnia ciepło, skutecznie niszcząc mieszki włosowe bez uszkodzenia otaczającej tkanki i bez ryzyka poparzenia. Depilacja jest bezpieczna nawet na skórze z utrzymującą się opalenizną (po upływie min. 3 tygodni od ostatniej ekspozycji na słońce). 

czerw510.jpg
Depilacja trudno dostępnych obszarów ciała

Specjalistyczna głowica Facial TIP pozwala na skuteczną depilację laserową trudno dostępnych miejsc, takich jak wnętrze nosa, uszu oraz przestrzeń międzybrwiowa.

Obejrzyj film.

Depilacja laserowa Soprano Ice Platinum odmieni Twoją codzienność

Każdego dnia ciesz się doskonale gładką skórą, żyj pełnią życia i oddaj się przyjemnościom. Żadna sytuacja nie będzie już dla Ciebie zaskoczeniem.

Doskonała gładkość

W każdej sytuacji

SopranoIce Platinum Laser
AccentPrime
SopranoIce Platinum Laser
 
Motus AX Laser
 

DepiLab Depilacja Laserowa Modelowanie Sylwetki

ul. Kaszubska 52
Szczecin 70-226

 


 
Copyright © DepiLab 2018-2020 . Pozycjonowanie | Sirino.pl - Pozycjonowanie stron internetowych
Nasze strony korzystają z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.