Przełomowa technologia wspomagająca odchudzanie

Endermologia Alliance to ostatnie osiągnięcie firmy LPG mającej wieloletnie doświadczenie w tworzeniu technologii wspomagających odchudzanie. Dlaczego endermologia Alliance to aktualnie najskuteczniejsza metoda naturalnego modelowania sylwetki dostępna na rynku?

Flaminia_LPG_2016_DSC5515-V2.jpg

 

·       Jedyna głowica wykonująca potrójną pracę jednocześnie. Główna głowica zabiegowa wyposażona jest w automatyczne rolki i zmotoryzowaną klapkę, co umożliwia jednoczesne trójtorowe działanie na tkanki: wyszczuplanie, ujędrnianie i redukcja cellulitu. W starszych modelach endermologii taka kompleksowość nie była możliwa. To dlatego pierwsze efekty endermologii Alliance widoczne są już po 3 zabiegach.

·        4 głowice zabiegowe sprostają każdemu wyzwaniu. Endermologia Alliance wyposażona jest aż w 4 głowice zabiegowe, aby móc optymalnie dopasować kształt i rozmiar głowicy do obszaru zabiegowego. Osobna głowica z wbudowaną technologią Ergolift przeznaczona jest do zabiegów na twarz.

·        Wyjątkowy komfort zabiegu. Endermologia Alliance jest odczuwalna jak przyjemny masaż. W czasie kiedy my się relaksujemy, nasza skóra wykonuje intensywną pracę. Głowica Alliance zasysa wał skórny z częstotliwością 16Hz na sekundę. To właśnie dzięki tak wysokiej częstotliwości, rozbicie tkanki tłuszczowej nie jest bolesne, a wręcz przyjemne.

·        Głębokie oddziaływanie na skórę właściwą. Alliance oddziałuje na skórę właściwą poprzez wytwarzanie podciśnienia pobudzającego fibroblasty do produkcji elastyny i kwasu hialuronowego. Wzrost tkanek budulcowych skóry skutkuje poprawią jej elastyczności i jędrności oraz wygładzeniem jej powierzchni.

·        W 100% naturalna stymulacja organizmu. Zabiegi endermologii stymulują organizm w sposób naturalny. Pod wpływem masażu głowicą uruchamiany jest proces lipolizy. Lipoliza to uwalnianie wnętrza komórki tłuszczowej do organizmu, a następnie wydalanie go poprzez układ krwionośny, moczowy i limfatyczny. W trakcie zabiegu endermologii komórki tłuszczowe zostają „rozbite”, a glicerol i kwasy tłuszczowe w nich zawarte są wydalane z naszego organizmu. To dlatego tak ważne jest spożywanie dużych ilości wody w dniu zabiegu oraz w trakcie całej kuracji. To dlatego mówi się, że endermologia Alliance to prawdziwie naturalny sposób na zgrabną sylwetkę.

SopranoIce Platinum Laser
AccentPrime
SopranoIce Platinum Laser
 
Motus AX Laser
 

DepiLab Depilacja Laserowa Modelowanie Sylwetki

ul. Kaszubska 52
Szczecin 70-226

 


 
Copyright © DepiLab 2018-2020 . Pozycjonowanie | Sirino.pl - Pozycjonowanie stron internetowych
Nasze strony korzystają z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.