Kontakt

Depilacja Laserowa
Depilacja pastą cukrową

ul. Głowackiego 17 LU9 (koło Żabki)
70-238 Szczecin

505 804 174

Rejestracja telefoniczna:
poniedziałek - piątek: 10:00-18:00

Poza godzinami pracy recepcji, zapraszamy do kontaktu poprzez e-mail oraz Facebook Messenger.

DEPILACJA SOPRANO ICE PLATINUM

Laser Soprano Ice Platinum stworzony został przez izraelską firmę Alma Lasers - światowego lidera w nowoczesnych technologiach przeznaczonych do medycyny estetycznej oraz chirurgii. Lasery Soprano jako jedyne na świecie lasery do depilacji emitują 3 długości fal podczas jednego impulsu – głowica łączy w sobie laser aleksandrytowy, diodowy i neodymowo-yagowy. To innowacyjne rozwiązanie technologiczne pozwala oddziaływać na struktury włosa na różnych głębokościach, co zwiększa skuteczność zabiegu.

  

6 POWODÓW, DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ DEPILACJĘ SOPRANO ICE PLATINUM

DLA WSZYSTKICH FOTOTYPÓW SKÓRY

Podczas jednego zabiegu działamy na skórę trzema rodzajami i długościami wiązki światła, co umożliwia skuteczną depilację laserową wszystkich fototypów skóry i włosów, także tych jasnych. Już nie musisz się martwić, że Twoje włosy są zbyt cienkie i jasne, aby usunąć je laserowo.

SKUTECZNOŚĆ TRZECH TECHNOLOGII LASEROWYCH

Klinicznie potwierdzona moc 3 rodzajów i długości wiązek laserowych w jednej głowicy. Dociera skutecznie i bezpiecznie na różne głębokości tkanek, eliminując struktury anatomiczne w obrębie mieszków włosowych i zapobiegając ponownemu wzrostowi włosów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że depilacja laserowa jest wyjątkowo skuteczna.

WYJĄTKOWO KOMFORTOWY ZABIEG

Depilacja Soprano Ice Platinum to masaż głowicą wykorzystującą technologię aktywnego chłodzenia ICETM, która sprawia, że zabieg staje się  wyjątkowo komfortowy. Nie towarzyszy mu uczucie bólu występujące podczas depilacji laserami starszej technologii. Nie ma potrzeby znieczulania kremem lub chłodzenia skóry lodem w trakcie zabiegu.

NIEZRÓWNANA DOKŁADNOŚĆ ZABIEGU

Zabieg wykonany techniką IN-MOTION przypomina "malowanie" głowicą lasera depilowanej części ciała. Na skórze nie pozostają obszary, do których nie dociera energia lasera.

GWARANTOWANE BEZPIECZEŃSTWO

Technologia SHR stopniowo uwalnia ciepło, skutecznie niszcząc mieszki włosowe bez uszkodzenia otaczającej tkanki i bez ryzyka poparzenia. Depilacja jest bezpieczna nawet na skórze z utrzymującą się opalenizną (po upływie min. 3 tygodni od ostatniej ekspozycji na słońce). 

DEPILACJA TRUDNO DOSTĘPNYCH OBSZARÓW CIAŁA

Specjalistyczna głowica Facial TIP pozwala na skuteczną depilację laserową trudno dostępnych miejsc, takich jak wnętrze nosa, uszu oraz przestrzeń międzybrwiowa.

 

Depilacja laserowa Soprano Ice Platinum odmieni Twoją codzienność

Każdego dnia ciesz się doskonale gładką skórą, żyj pełnią życia i oddaj się przyjemnościom. Żadna sytuacja nie będzie już dla Ciebie zaskoczeniem.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl