Kontakt

Depilacja Laserowa
Depilacja pastą cukrową

ul. Głowackiego 17 LU9 (koło Żabki)
70-238 Szczecin

505 804 174

Rejestracja telefoniczna:
poniedziałek - piątek: 10:00-18:00

Poza godzinami pracy recepcji, zapraszamy do kontaktu poprzez e-mail oraz Facebook Messenger.

DEPILACJA MOTUS

W DepiLab pracujemy na 2 modelach technologii Motus: Motus AX oraz Motus AY. Lasery Motus to urządzenia włoskiego producenta sprzętów laserowych i medycznych DEKA, który od lat ma ogromny wpływ na popularyzację wykorzystania technologii laserowej w medycynie i stomatologii wprowadzając na rynek wiele innowacyjnych rozwiązań jako pierwsi na świecie. 

Lasery MOTUS AX oraz MOTUS AY  wykorzystują najbardziej docenioną i uniwersalną technologię laserową na świecie, laser aleksandrytowy 755 nm, w połączeniu z innowacyjną szafirową głowicą Moveo. Połączenie stanowi technologiczny przełom w epilacji laserowej. 

Podczas zabiegu głowica Moveo przesuwana jest płynnie po depilowanej partii ciała, pozostając w stałym kontakcie ze skórą. Dzięki temu nie dochodzi do strat energii, 100% światła lasera jest absorbowane przez depilowany obszar.

Technologia ta jest wyjątkowo skuteczna dla wszystkich fototypów skóry (I-VI) i włosów. Pozwala ona osiągnąć zaskakująco szybkie i trwałe efekty nawet na jasnych i cienkich włosach.

Zabieg wykonany przy pomocy technologii Motus gwarantuje równomierny efekt, nie pozostawia na skórze  obszarów pominiętych przez laser, co zdarza się często podczas depilacji konwencjonalnym laserem.

  

NIEZRÓWNANY KOMFORT ZABIEGU 

Zabieg wykonany przy pomocy Moveo polega na płynnym przesuwaniu głowicy lasera po depilowanej partii ciała. Mieszek włosowy nagrzewa się stopniowo do momentu, w którym zostaje trwale uszkodzony. Stopniowe nagrzewanie sprawia, że zabieg jest bezbolesny w przeciwieństwie do zabiegów wykonanych konwencjonalnym laserem, który emituje dużą dawkę energii podczas jednego „strzału”.

Na komfort depilacji laserami Motus AX i Motus AY dodatkowo wpływa schłodzona do temperatury 15°C szafirowa końcówka głowicy. Zabieg nie wymaga znieczulania ani chłodzenia skóry i jest szczególnie polecany dla osób wrażliwych na ból oraz do depilacji miejsc silnie unerwionych, np. okolice intymne, pachy.

Moveo to także system gwarantujący całkowite bezpieczeństwo. Nie ma ryzyka poparzenia ani zmian w pigmentacji skóry. Zabiegi depilacji można wykonywać nawet na skórze z utrzymującą się opalenizną (po upływie min. 3 tygodni od ostatniej ekspozycji na słońce).

 


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl