Kontakt

Depilacja Laserowa
Depilacja pastą cukrową

ul. Głowackiego 17 LU9 (koło Żabki)
70-238 Szczecin

505 804 174

Rejestracja telefoniczna:
poniedziałek - piątek: 10:00-18:00

Poza godzinami pracy recepcji, zapraszamy do kontaktu poprzez e-mail oraz Facebook Messenger.

Strefa mężczyzn

Zadbany wygląd to komfort i pewność siebie…

Depilacja laserowa to zaawansowana technologicznie trwała metoda usuwania owłosienia z dowolnej partii ciała. Statystyki pokazują, że udział mężczyzn wśród klientów umawiających się na zabiegi laserowe dynamicznie wzrasta. Średnio co piąty zabieg depilacji laserowej wykonywany jest na mężczyznach.

Efekty depilacji profesjonalnym laserem robią duże wrażenie już po pierwszym zabiegu, a rezultat końcowy to już zawsze tak samo zadbany wygląd. Szkoda poświęcać czas na regularne i monotonne czynności, jak golenie, skoro istnieją rozwiązania pozwalające ułatwić sobie życie.

Niezależnie od tego, czy zależy Ci na pozbyciu się tylko kilku włosków na uszach lub w nosie, czy też najchętniej pozbyłbyś się całego owłosienia z pleców, ramion, klatki piersiowej czy miejsc intymnych, depilacja laserowa to bardzo praktyczne rozwiązanie dla wszystkich mężczyzn, dające olbrzymi zastrzyk komfortu na co dzień.

Komfort, higienia
i wygoda

 

Dla profesjonalistów i amatorów aktywności fizycznej

O depilacji ciała w sporcie wspomina się często w kontekście estetyki oraz poprawy aerodynamiki, ale efekty depilacji laserowej mają też inne praktyczne znaczenie. To po prostu lepsza higiena i komfort, szczególnie przy sportach wymagających stroju ściśle przylegającego do ciała. Poza tym wydepilowana skóra lepiej i szybciej regeneruje się po kontuzjach i łatwiej wykonuje się na niej zabiegi fizjoterapeutyczne i rehabilitacyjne. Nic więc dziwnego, że w świecie zawodowego kolarstwa czy pływania raczej nie zobaczymy zawodnika z włosami na ciele.

 

Pożegnaj problem wrastających włosów

Koniec z podrażnieniami po goleniu

Wrażliwa skóra i grube włosy potrafią zamienić tradycyjne golenie w znienawidzoną czynność, po której wygląda się jak po przetarciu papierem ściernym. Czasem to wina tępej maszynki, czasem niewłaściwej techniki golenia, a czasem chodzi po prostu o wyjątkowo wrażliwą skórę.

Częstym problemem są też wrastające włosy, szczególnie pod pachami czy w okolicach miejsc intymnych. Rogowacenie mieszków włosowych najczęściej kończy się ropnymi stanami zapalnymi, co boli i wygląda raczej mało atrakcyjnie.

Jeśli podobne problemy zbyt często psują Ci humor, warto zastanowić się nad depilacją nowoczesnym laserem. Depilacja laserowa to szybki zabieg eliminujący macierz włosa, przez co problemy znikają na zawsze. Zainteresowany?

Komfort i higiena miejsc intymnych

Fryzury intymne to kwestia, o której rzadko, jeśli w ogóle, rozmawia się z przyjaciółmi. Prawda jest jednak taka, że pielęgnacja tego obszaru to sprawa bardzo ważna. Większość mężczyzn nie może sobie nawet wyobrazić zbliżania ostrza maszynki do intymnych miejsc ciała, więc jeśli i Ty szukasz maksymalnych rezultatów przy minimalnym stresie, powinieneś zastanowić się nad depilacją laserową miejsc intymnych.

Czy warto?
Czasem liczby mówią więcej niż słowa…

92%

kobiet preferuje mężczyzn dbających o estetykę miejsc intymnych.**
Tylko

10%

mężczyzn pozostawia miejsca intymne naturze.

17%

mężczyzn usuwa całe owłosienie z okolic intymnych.*

* Dane z ankiety cosmopolitan.com, publikacja dailymail.co.uk „What men really want!”, Clemence Michallon, 27.04.2017

** Według danych Gilette prezentowanych przez The Telegraph, „How guys should shave their pubic hair”, Lee Kynaston 04.05.2017.

Bikini standard

Zostawiamy tylko część włosków na kości łonowej, usuwamy owłosienie z pachwin zgodnie z Twoimi preferencjami.

Bikini max

Usuwamy całe owłosienie z pachwin i wzgórka łonowego zgodnie z Twoimi preferencjami.

Bikini max + pośladki

Usuwamy całe owłosienie z pachwin, wzgórka łonowego, pośladków oraz przestrzeni między nimi.

Nasze lasery wykorzystują fenomen absorpcji i gromadzenia się ciepła w zawartej we włosach melaninie (grupie atomów nadających barwę). W wyniku tego procesu dochodzi do stopniowego wzrostu temperatury i w efekcie zniszczenia macierzy włosa. Dzięki odpowiedniemu doborowi długości fali emitowanej przez laser, jego fluencji oraz czasu trwania impulsów, proces ten niszczy tylko wybrane tkanki, w tym przypadku macierz włosa, oszczędzając jednocześnie inne otaczające struktury.

Skuteczny zabieg, a trzeba go powtórzyć kilka razy. Dlaczego?

Włos żyje 3-etapowym cyklem: wzrostem (anagen), fazą przejściową (katagen) oraz wypadaniem (telogen). Najwyższy poziom melaniny we włosach występuje w fazie wzrostu i to właśnie w tym momencie zabieg laserowy jest najbardziej skuteczny.

Włosy na ludzkim ciele nie są jednak zsynchronizowane i w trakcie zabiegu każdy z nich znajduje się w innej fazie cyklu. Z tego powodu, aby jak najwięcej włosów dobrze zareagowała na zabieg laserowy, należy go wykonać w kilku seriach na daną partię ciała. Z każdym kolejnym zabiegiem laser oddziałuje na te włosy, które przy poprzednich zabiegach nie znajdowały się w fazie wzrostu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl