Kontakt

Depilacja Laserowa
Depilacja pastą cukrową

ul. Głowackiego 17 LU9 (koło Żabki)
70-238 Szczecin

505 804 174

Rejestracja telefoniczna:
poniedziałek - piątek: 10:00-18:00

Poza godzinami pracy recepcji, zapraszamy do kontaktu poprzez e-mail oraz Facebook Messenger.

Depilacja laserowa

Dobieramy technologię do potrzeb Twojej skóry i włosów

Kluczem do sukcesu terapii laserowego usuwania owłosienia jest indywidualny plan kuracji dopasowany do potrzeb Twojego fototypu skóry, struktury i koloru Twoich włosów. Każda partia ciała wymaga indywidualnego podejścia, każdy włos wymaga precyzyjnego doboru urządzenia i parametrów.

W Depilab pracujemy na medycznych technologiach laserowych, które umożliwiają przeprowadzenie celowanej terapii precyzyjnie dobranej do Twoich potrzeb:

Motus AX

laser aleksandrytowy

Motus AY

laser aleksandrytowo-yagowy

Soprano Ice Platinum

laser aleksandrytowo-diodowo-yagowy

Co wyróżnia nasze lasery

Skuteczność do wszystkich fototypów skóry i włosów

Już nie musisz martwić się, że Twoje włosy są zbyt cienkie i jasne, aby usunąć je laserowo.

Bezbolesny
zabieg

Stopniowe nagrzewanie sprawia, że zabieg jest bezbolesny. Nie ma potrzeby znieczulenia lub chłodzenia skóry lodem w trakcie zabiegu.

Równomierny efekt depilacji

Technika wykonania zabiegu „in-motion” to gwarancja równomiernego efektu, na skórze nie pozostają obszary pominięte przez laser.

Bezpieczeństwo

Dzięki technice wykonania zabiegu „in-motion” nie ma ryzyka poparzenia ani zmian w pigmentacji skóry.

Depilacja laserowa odmieni Twoją codzienność, każdego dnia ciesz się doskonale gładką skórą.

 

Lasery Motus AX i Motus AY to urządzenia włoskiego producenta sprzętów laserowych i medycznych firmy DEKA. Technologie MOTUS wykorzystują najbardziej docenioną i uniwersalną technologię laserową na świecie, laser aleksandrytowy 755 nm, w połączeniu z innowacyjną szafirową głowicą Moveo. Połączenie stanowi technologiczny przełom w epilacji laserowej. 

Skuteczna depilacja z delikatnością dotyku

Na komfort depilacji laserami Motus dodatkowo wpływa schłodzona do temperatury 15°C szafirowa końcówka głowicy. Zabieg nie wymaga znieczulania ani chłodzenia skóry i jest szczególnie polecany dla osób wrażliwych na ból oraz do depilacji miejsc silnie unerwionych, np. okolice intymne, pachy.

Laser Soprano Ice Platinum stworzony został przez izraelską firmę Alma Lasers - światowego lidera w nowoczesnych technologiach przeznaczonych do medycyny estetycznej oraz chirurgii. Lasery Soprano jako jedyne na świecie lasery do depilacji emitują 3 długości fal podczas jednego impulsu – głowica łączy w sobie laser aleksandrytowy, diodowy i neodymowo-yagowy.

To innowacyjne rozwiązanie technologiczne pozwala oddziaływać na struktury włosa na różnych głębokościach, co zwiększa skuteczność zabiegu. Dzięki temu możesz mieć pewność, że depilacja laserowa jest wyjątkowo skuteczna.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl