Wersje językowe
Bezbolesna Depilacja Laserowa
Bezbolesna Depilacja Laserowa
Depilacja Laserowa to niewątpliwie najlepsze odkrycie obecnych czasów, by pozbyć się niechcianego owłosienia ze wszystkich partii naszego ciała. Dotyczy to zarówno mężczyzn jak i kobiet, bez wyjątków. Dzięki depilacji laserowej możemy cieszyć się idealnie gładką skórą bez podrażnień, bez czerwonych krostek i bez kompleksów.
 
Jak wybrać gabinet?
 
W Depilab wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie kosmetologów wysoko wyspecjalizowanych w depilacji laserowej oraz aparatura medyczna, na której od lat pracujemy. Nasze lasery są najnowocześniejszą technologią dostępną na rynku światowym, a co za tym idzie? Przede wszystkim BEZPIECZEŃSTWO i SKUTECZNOŚĆ w depilacji laserowej. To bez wątpienia nasz cel.
 
Jakie partie ciała można depilować?
 
Zabiegi Depilacji Laserowej możemy wykonywać na wszystkich partiach ciała skóry owłosionej. Stworzyliśmy dla Państwa możliwości pozbycia się niechcianego owłosienia w atrakcyjnych pakietach łączącym różne partie ciała na jednym zabiegu, by wizyty u nas były przyjemne, profesjonalne i przede wszystkim, by efekt zachwycał.
 
Kiedy najlepiej wykonywać zabiegi depilacji laserowej?
 
Zabiegi Depilacji Laserowej możemy wykonywać cały rok. Należy natomiast przestrzegać pewnych zaleceń. Skóra poddana celowanej terapii depilacji może być każdego fototypu, wyjątek stanowi skóra po świeżej ekspozycji na słońce. Przed i po zabiegu nie rekomendujemy żadnego rodzaju opalania przez 14 dni.
 
W sezonie letnim wykonujemy zabiegi na partie ciała, które nie są w bezpośredniej ekspozycji na słońce. Skupiamy się głównie na męskiej i damskiej depilacji pach i bikini.
 
Natomiast gdy słońce za oknem przestaje być już tak intensywne, w Depilab rozpoczyna się wysoki sezon na depilację laserową. Wczesną jesienią wracamy do zabiegów depilacji nóg oraz pozbywamy się niechcianego owłosienia z twarzy - jesiennym bestsellerem jest zabieg depilacji dolnej twarzy
 
Aby terapia była skuteczna, a efekt trwały, kurację wykonujemy w serii 6-8 zabiegów w odstępach od jednego miesiąca do 8 tygodni. Łatwo policzyć, że jeśli zaczniemy przygodę z depilacją laserową na przełomie sierpnia/ września, już w przyszłe wakacje zapomnimy o maszynce do golenia i będziemy cieszyć się idealnie gładką skórą.
 
Serdecznie zapraszamy na darmowe konsultacje. Nasze zabiegi możecie poznać z rabatem 50% na pierwszy zabieg.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl