Wersje językowe
Depilacja laserowa - wybierz bezpiecznie i skutecznie !!
Depilacja laserowa wybierz bezpiecznie i skutecznie !!

Depilacja laserowa jest zabiegiem trwałe usuwającym owłosienie z dowolnej części ciała zarówno u Mężczyzn jak i u Kobiet. Na rynku dostępnych jest wiele technologii depilacji laserowej. Wybierając gabinet, zwróć uwagę na skuteczność oraz bezpieczeństwo. 

  • Kluczem do sukcesu usunięcia niechcianego owłosienia jest odpowiedni dobór aparatury oraz planu terapii przez specjalistę Kosmetologa.
  •  W naszych gabinetach pracujemy tylko i wyłącznie na medycznych technologiach laserowych posiadających liczne badania kliniczne potwierdzające ich skuteczność, umożliwia to przeprowadzenie celowanej terapii precyzyjnie dobranej do rodzaju skóry i włosów klienta. 
  • Lasery Motus Ax i Motus Ay to urządzenia włoskiego producenta sprzętów medycznych firmy DEKA. Technologie Motus wykorzystują najbardziej docenianą na świecie technologię lasera Aleksandrytowego o długości fali 755 nm.
  • Laser Soprano Ice platinum stworzony został przez Izraelską firmę Alma Lasers - światowego lidera w nowoczesnych technologiach medycznych. Lasery Soprano jako jedyne na świecie emitują 3 długości fali podczas jednego impulsu - głowica łączy w sobie światło aleksandrytowe, diodowe i neodymowo-jagowe. 

Dzięki naszym sprzętom mamy możliwość doboru urządzenia do rodzaju skóry i koloru włosa. Odpowiedni dobór technologii zapewnia równomierne efekty depilacji przy wszystkich fototypach skóry. Zabiegi wykonują wykfalifikowani kosmetolodzy, specjaliści z zakresu depilacji, którzy na każdym kroku czuwają nie tylko nad efektami, ale także nad bezpieczeństwem zabiegu. 

Serdecznie zapraszamy na konsultacje i zabiegi.

Zespół DepiLab 

Dowiedz się więcej na temat zabiegów depilacji laserowej w naszym gabinecie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl