Wersje językowe
Dobieramy technologię do potrzeb skóry i włosów
Dobieramy technologię do potrzeb skóry i włosów

W DepiLab jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie. Do depilacji podchodzimy bardzo dokładnie i indywidualnie. Pracujemy na medycznych technologiach laserowych, które umożliwiają przeprowadzenie precyzyjnie dobranej terapii. Jesteśmy w stanie poradzić sobie z problemami, z którymi inne urządzenia sobie nie poradziły. Na Nasz zespół składają się doświadczeni i profesjonalni kosmetolodzy. Jeśli szukasz gabinetu depilacji laserowej, możesz być pewien, że dobrze trafiłeś. 

Poznaj nasze technologie

LASERY MOTUS: Motus AX, Motus AY

Lasery Motus AX oraz Motus AY zostały wyprodukowane przez włoską firmę DEKA będącą liderem w tworzeniu nowoczesnych, najbardziej innowacyjnych na świecie technologii laserowych. Motus stanowi najnowsze odkrycie światowych specjalistów epilacji cechując się najnowocześniejszym systemem wykorzystującym światło aleksandrytowe (755 nm) przeznaczone do skutecznego usuwania owłosienia z uwzględnieniem cienkich i jasnych włosów. Laser aleksandrytowy posiada o 25% wyższą zdolność do absorpcji energii przez chromofory melaniny w porównaniu do lasera diodowego. Wykazuje największą efektywność w przypadku redukcji włosów jasnych i cienkich.

Urządzenie posiada podstawową głowicę Moveo wyposażoną w zintegrowany mechanizm chłodzenia. Końcówka głowicy wyposażona jest w szkło szafirowe, które w trakcie zabiegu schładza się do temperatury 15°C, co zapewnia wykonanie zabiegu bezboleśnie. Ergonomiczna budowa głowicy gwarantuje całkowite przylgnięcie do powierzchni skóry, co zapobiega rozproszeniu energii i skutkuje 100% skupieniu wiązki w miejscu zabiegowym.

LASER SOPRANO ICE PLATINUM

Urządzenie Soprano Ice Platinum marki Alma Lasers to laser do epilacji, który sprawdza się zarówno przy jasnym jak i ciemnym owłosieniu. Innowacyjne technologie zawarte w urządzeniu pozwalają na przeprowadzenie szybkiego, komfortowego i skutecznego zabiegu.

Specjalna głowica TRIO emituje aż trzy długości fal - Aleksandryt 755nm, Dioda 810 nm, Nd:YAG 1064nm podczas jednego impulsu. Użycie trzech długości w tym samym momencie pozwala na uszkodzenie struktury włosa na różnych głębokościach. Zwiększa to efekty zabiegu, ponieważ uszkodzenie włosa w różnych fazach wzrostu zapobiega ponownemu odrostowi owłosienia. Dodatkowo głowicę do epilacji można wyposażyć w specjalny aplikator, który umożliwi wykonywanie zabiegów na twarzy i trudno dostępnych miejscach.

Najnowocześniejsze lasery na rynku, indywidualny dobór technologii! Odkryj sposób na idealnie gładką skórę w DepiLab.

Jeżeli masz jakieś pytania zapraszamy na bezpłatną konsultację, gdzie rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości.

Rabat 50% na pierwszy zabieg.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl